День Соборності України!

Дата: 22.01.2024 16:05

Фото без описуЦього року Україна вдруге відзначатиме День Соборності України в умовах повномасштабної війни. Для багатьох українців слово «соборність» сповнилось новими сенсами. Сьогодні Соборність – це і про нашу боротьбу, і про наше життя і, неодмінно, про Перемогу.

Гасло «Наша єдність – наша зброя» - це і є наше сьогодення. Адже воїни з усіх куточків України міцним щитом стали на захист цивільних, які знайшли прихисток у відносно мирних населених пунктах нашої держави. Українці – сильні та нескорені, відчайдушні та винахідливі. А найголовніше – єдині у своїй меті. Це і є запорукою нашої Перемоги. Це і є наша соборність.

Це свято присвячене визначній події в історії українського народу, яка стала ще одним кроком до незалежності та об’єднання сучасної держави. У 1919 році 22 січня було проголошено "Акт Злуки" Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. З 1999 року цю дату закріплено як офіційне державне свято в Україні. Цей день надає можливість наголосити на силі, стійкості та єдності українського народу!

Саме тому,  в закладах культури Ямпільської громади пройшли історичні години, презентації-виставки історії, тематичні заходи та акції до Дня Соборності.