УВАГА!

Дата: 01.02.2024 15:24

У межах проєкту «Згуртовані громади», який реалізує Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку, розпочинається робота  над забезпеченням домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року.   Насіння буде розподілятися з розрахунку на одне домогосподарство орієнтовно на 0,25 сотки.           Ямпільською селищною радою  проводиться збір інформації про потреби у насіннєвому матеріалі для домогосподарств Ямпільської селищної територіальної громади.

Категорії осіб для участі у програмі:

• особи похилого віку;
  • особи з інвалідністю, діти з інвалідністю;
  • багатодітні родини;
  • внутрішньо переміщені особи.

Зареєструватися для участі у програмі можна безпосередньо у відділі соціального захисту населення за адресою смт. Ямпіль,          бул. Ювілейний, б.1, перший поверх або за телефоном 0987930531 в робочі дні з 8.00 до 17.00. Реєстрація здійснюється з 01.02.2024 року по 06.02.2024 року.

В старостатах запис здійснюється старостами за місцем проживання громадян.

Звертаємо увагу, що реєстрація не означає автоматичне надання насіннєвого матеріалу. Розподіл буде здійснюватися в залежності від розподіленої кількості на громаду .