ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 09.02.2024 10:02

Благодійний фонд «Право на захист» у понеділок, 12 лютого  2024 року, з 09:00 до 12-00 проводитиме прийом громадян, що мають статус внутрішньо переміщених осіб, осіб, що постраждали в наслідок військової агресії та місцевих жителів. Надаватимуться консультації з юридичних та загальних питань, пов’язаних з воєнними діями.

• За безоплатною правовою допомогою  до фахівців БФ «Право на захист» можуть звертатися громадяни з питань:
  •  щодо  права на отримання допомоги на проживання  для ВПО в контексті змін;
  • питання внесення відомостей до реєстру нерухомого майна;
  • документування пошкодження/руйнування житла, порядок отримання компенсації за зруйноване/пошкоджене майно внаслідок бойових дій.
  • порядок подання необхідних документів для отримання компенсації Є-Відновлення.
  • Як використовувати отримані кошти  та сертифікати по програмі Є- Відновлення .
  • можливість отримати компенсацію у разі, якщо сам зробив ремонт
  • Бронювання коштів та використання сертифікатів по пошкодженому/знищеному житлу
  • Неможливість отримати згоди співвласника для отримання іншим компенсації( співвласник перебуває на ТОТ , рф, не спілкуються)
  • питання щодо можливого відчуження земельних ділянок у громадян у 2025 року (власники незатребуваної земельної ділянки (паю) або їхні прямі спадкоємці що не оформили право власності на земельну ділянку .
  • отримання  дітьми статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів
  • порядок оформлення спадщини під час воєнного стану та визначення додаткового строку для подачі заяви про прийняття спадщини;
  • Соціальна допомога, пенсія ( оскарження відмов ПФУ у призначенні пенсії за віком)
  • Підтвердження трудового стажу (відновлення трудових книжок)
  • Спадкування в умовах військового стану ( продовження строків на прийняття спадщини)
  • Зняття арешту з банківських рахунків