Дата: 13.02.2024 16:04

12.02.2024 року Шосткинським районним сектором №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області області з нагоди 9-річчя прийняття Закону України «Про пробацію»  був проведений комунікаційний захід «День відкритих дверей». У заході прийняли участь представники місцевої влади, волонтер пробації та партнерські організації.

Даний захід було проведено з метою розповісти нашим партнерам про досягнення та переваги пробації, її історію в Україні та світі, про роль пробації в гуманізації системи виконання покарань» («Пробація з громадою, в громаді, для громади»).
       Розпочала зустріч та привітала всіх присутніх начальник Шосткинського районного сектору Любов Полозок. Зустріч проходила у формі діалогу та відкритої дискусії, під час якої було висвітлено всі напрями роботи та досягнення Шосткинського районного сектору №2 та наприкінці заходу всі учасники мали змогу отримати відповідь на всі їх питання.
            Начальник сектору подякувала усім присутнім.