Отримали гуманітарну допомогу.

Дата: 15.02.2024 09:13

Минулого тижня  до Ямпільської  селищної  територіальної громади  надійшла гуманітарна  допомога . Населення отримало 1188 продуктових наборів, які складаються з продуктів тривалого зберігання: макарони, крупи, олія, консерви, цукор, чай.

Гуманітарна допомога  розподілена між вразливими категоріями громадян смт. Ямпіль : внутрішньо переміщеними особами, особами з інвалідністю, родинами з дітьми, які мають інвалідність, багатодітними родини, родинами військових  та особами  похилого віку.

Гуманітарна допомога надійшла від Всеукраїнського благодійного фонду “Helpgroup” за підтримки  благодійного фонду  "WEYS"  та благодійного фонду  «Право на Захист», з якими були підписані меморандуми про співпрацю.

Дякуємо за велику людяність та надану допомогу нашим жителям у такий важкий час.