ДО УВАГИ ВПО: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МОЛОДІ ЖИТЛОМ ПОСТАНОВОЮ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 03 ЖОВТНЯ 2023 Р. № 1147

Дата: 26.02.2024 14:38

Фото без описуВнесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 967 щодо Державної програми забезпечення молоді житлом

Основні механізми Постанови:

• Продовжити реалізацію програми до 2026 року.

Мета програми:

• створення належних умов для забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, житлом;

• успішне виконання Програми протягом 2024-2026 років дасть змогу створити умови для забезпечення житлом близько 0,8 тис. молодих сімей та одиноких молодих громадян, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб. Таким чином, Державна програма забезпечення молоді житлом дасть змогу молодим родинам ВПО придбати власне житло за вигідними умовами.

За матеріалами Правового дайджеста реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії жовтень - грудень 2023 р.