УВАГА!

Дата: 01.03.2024 09:00

Фото без опису     ВГО «Україна без сиріт» спільно з БФ  Lumos Foundation за підтримки Гуманітарного Фонду для України реалізує в Сумській області короткострокову Програму багатоцільової грошової допомоги найбільш вразливим родинам з дітьми, в тому числі тим, хто вимушено покинув власні домівки. Загальний розмір цієї грошової допомоги складає 6600 гривень для однієї родини. Виплати здійснюватимуться протягом 6 місяців по 1100 гривень на банківські картки обраних отримувачів.

Проєктом передбачено надати допомогу таким сім’ям, які відповідають наступним критеріям:

- сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю або дитину з особливими освітніми потребами;

- одинока мати чи одинокий батько самостійно виховують дитину до 18 років.

Для реєстрації на отримання допомоги необхідно звернутись до відділу з питань соціального захисту населення та ветеранської політики  Ямпільської селищної ради за адресою: смт Ямпіль, бульвар Ювілейний,1  (1-й поверх ліворуч) з 04 по 08 березня 2024 року з 800 до 1600, обідня перерва з 1200 до 1300.

Для здійснення реєстрації багатоцільової грошової допомоги особа або її законний представник надає наступні документи:

•   паспорт громадянина України;

•   довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (не надається фізичним особам, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті) заявника або уповноваженого члена сім’ї;

•   довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);

•   свідоцтво про народження дитини (дітей);

•   довідка про особливі освітні потреби дитини (дітей) (за наявності);

•  посвідчення особи з інвалідністю або довідка (за наявності);

• документи, які підтверджують статус (витяг з ДРАЦС, свідоцтво про смерть одного з батьків);

довідка з реквізитами розрахункового рахунку.

Право на отримання даних виплат мають лише ті родини, які раніше не отримували допомогу від інших міжнародних організацій.