До уваги!

Дата: 29.03.2024 14:31

Фото без опису Всеукраїнська громадська організація “Україна без сиріт” спільно з Благодійним фондом Lumos Foundation за фінансової підтримки Гуманітарного Фонду для України продовжує реєстрацію заявників по програмі багатоцільової грошової допомоги сім’ям з дітьми з числа ВПО, що відносяться до поданого нижче переліку, на термін до 5 квітня 2024 року включно*.

Заявниками можуть бути наступні категорії родин з числа ВПО, які проживають у громаді і раніше не отримували грошову допомогу від ООН, ЮНІСЕФ та інших фондів за фінансуванням ООН:

- сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю чи дитину з особливими освітніми потребами;

- сім’ї, що виховують 2 і більше дітей, які повернулися з інтернатного закладу;

- багатодітні сім’ї, які виховують 3 і більше дітей;

- малозабезпечені сім’ї, які виховують дитину/дітей до 18 років;

- сім’ї, що виховують дитину до 3 років;

- сім'ї з дітьми до 18 років, де батьки мають інвалідність;

-одинокі батьки (тато/мама), які самі виховують дитину до 18 років

-прийомні сім’ї, що виховують дітей віком до 18 років (патронат, опіка, усиновлення, ДБСТ).

Реєстрація цих категорій лише з числа ВПО та постраждалих від воєнних дій (родини, які мали особисте житло і яке пошкоджене (не придатне для проживання)/зруйноване з 24.02.2022 внаслідок воєнних дій чи мають особу, що з 24.02.2022 отримала поранення внаслідок обстрілу і підтверджено документально).

Багатоцільова грошова допомога складає 6600 гривень та надаватиметься протягом 6 місяців, по 1100 гривень щомісяця.

Для реєстрації на отримання допомоги необхідно звернутись до відділу з питань соціального захисту населення та ветеранської політики Ямпільської селищної ради за адресою: селище Ямпіль, бульвар Ювілейний,1  (1-й поверх ліворуч) з 8-00 до 16-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00.

Координація від ВГО “Україна без сиріт” для Сумської області: +38 (050)4079800

*Реєстрація може завершитись раніше в разі, якщо необхідна кількість заявників в Сумській області буде зареєстрована до 05.04.2024 р.