Турнір з футзалу, присвячений пам’яті Ярослава Одарченко

Дата: 30.03.2024 18:06

30 березня 2024 року в селищі Ямпіль відбувся турнір з футзалу, присвячений пам’яті Ярослава Одарченко, який загинув захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

На турнірі були присутніми батьки Ярослава – Сергій Іванович та Лариса Вікторівна Одарченки , які подарували Ямпільській дитячо-юнацькій школі футзальний м’яч та пригостили команди солодкими подарунками. Право першого удару на відкритті турніру було надано Сергію Івановичу.

В турнірі взяли участь шість команд: ФК «Полісся», «Ветеран», «ДЮСШ», «Студенти», «73 бат», «Прикордонник». Перемога виборювалась в чесній, цікавій, іноді драматичній боротьбі.

Призові місця розподілились наступним чином:

1 місце – команда ФК «Полісся»;

2 місце – команда «Ветеран»;

3 місце – команда «Прикордонник».

Ямпільський селищний голова Ольга Губар нагородила команди- переможниці кубком, медалями та цінними подарунками (м’ячами). Кращим гравцям з кожної команди Ольга Костянтинівна вручила пам’ятні суверніри. Команди-учасниці отримали грамоти за участь в змаганнях.

За ініціативою команди «73 бат» всі учасники змагань поставили свої підписи на м’ячі, який було передано на зберігання Ямпільській ДЮСШ.