Програма підтримки власників сільськогосподарських тварин для малих господарств: як отримати ваучер

Дата: 11.04.2024 15:27

Фото без описуБлагодійна організація «ВЕСТ СУППОРТ В УКРАЇНІ» виконує партнерську програму спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (далі – ФАО (англ. Food and Agriculture Organization, FAO).

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Німеччини розпочинає програму підтримки здоров'я сільськогосподарських тварин, яких утримують малі сільські господарства.

Кожна відібрана для участі у програмі родина отримає ваучер на суму

5 180 грн для придбання ветеринарних препаратів: антибіотиків, вітамінів, протипаразитарних та антисептичних засобів – у попередньо відібраних постачальників.

Надання ваучерної допомоги дозволить домогосподарствам та дрібним фермерам задовільнити нагальні потреби у продуктах для здоров'я тварин, придбати додаткові ветеринарні препарати для покращення виробничого потенціалу.

Допомогу можуть отримати всі родини, що мешкають у сільській місцевості та утримують до 5 голів великої або малої рогатої   худоби та птиці, дрібні фермери, що утримують до 50 свиней, 30 корів молочних порід чи 30 кіз.

Отримати вищезазначену допомогу можуть такі категорії домогосподарств, які відповідають наступним умовам:

• домогосподарства,  очолювані одноосібними батьками, з дитиною (дітьми) до 18 років;
  • багатодітні родини ( троє і більше дітей до 18 років);
  • родини з вагітними та/або годуючими матерями та дітьми віком до одного року;
  • родини, які мають в складі осіб з інвалідністю, або осіб з серйозними/хронічними захворюваннями;
  • родини з людьми похилого віку (65+);
  • родини з усиновленими дітьми ( двоє або більше дітей до 18 років);
  • домогосподарства, які забезпечують продуктами харчування колективні центри внутрішньо переміщених осіб;
  • домогосподарства, які приймають внутрішньо переміщених осіб;
  • родини, що повернулися з початку війни та не можуть задовольнити базові потреби.

Для участі у даній програмі необхідно до 16 квітня 2024 року надати інформацію по домогосподарству відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної  діяльності Ямпільської селищної ради (бульвар Ювілейний,1, кім.2, тел. 0977254931, 0991496238).

Інформація по домогосподарству:

ПІП, дата народження,
Тип та номер документу, що посвідчує особу,
Номер телефону одержувача,
Електронна адреса, поштова адреса,
Загальна кількість членів домогосподарства,
Визначте який тип домашньої худоби  у вашому домогосподарстві потребує медичної допомоги через ваучери,
Яку домашню  худобу та/або птицю Ви маєте у Вашому домогосподарстві та в якій кількості,
Паспорт великої рогатої худоби.