До уваги!

Дата: 12.04.2024 14:34

Фото без опису     До Ямпільської селищної ради надійшла гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів від БФ «Глобал Емпавермент Мішн ЮА».

Видача гуманітарної допомоги буде проводитися в приміщенні Ямпільської селищної ради на першому поверсі  із розрахунку один набор на родину для таких категорій населення :

• родини внутрішньо переміщених осіб, які постійно проживають на території Ямпільської селищної територіальної громади;
  • родини, у складі яких є особи, яким виповнилося 60 і більше років.

15 квітня 2024 року з 9.00 до 17.00 :

вулиці - Спасо-Преображенська, Калинова, Вишнева, Бузкова, пров. Бузковий, Сіверська, Коцюбинського Михайла, Красняка, Глухівський шлях, Лугова, Нова, Неплюєва, Зелена, Речицька, Незалежна.

16 квітня 2024 року з 9.00 до 17.00 :

вулиці - Заводська, Поліська, Соборна, Ботанічна та бульвар Ювілейний, села Ольжине, Прудище, Ростов.

17 квітня з 9.00 до 17.00 :

вулиці - Мостова, Єгорівська, Дачна, Кооперативна, Червоний Кут, Бондарівка, Лісна, Миру, Травнева, Садова, Шевченка, Вербова, Шкільна, Польова, с. Івотка, селище Неплюєве.

При собі мати оригінал паспорту, для внутрішньо переміщених осіб –  оригінал паспорту та довідку внутрішньо переміщеної особи.

В старостатах Ямпільської селищної територіальної громади видача гуманітарної допомоги буде здійснюватися за місцем проживання.