НАГАДУВАННЯ!

Дата: 17.04.2024 16:52

Фото без описуВідповідно до Правил утримання домашніх тварин, затверджених рішенням п’ятнадцятої сесії Ямпільської ради восьмого скликання від 19.11.2021 власник тварини повинен забезпечити умови недопущення втечі тварини та нападу її на людей та інших тварин.

Власникам сільськогосподарських тварин та птиці забороняється випускати тварин на вулиці населених пунктів.

Особа, яка утримує тварину, зобов’язана:

не допускати забруднення твариною квартири, приміщень, територій, де вони утримуються, сходів, інших місць загального користування в будинках, дворах і на вулицях; прибирати екскременти тварини з подальшим видаленням до сміттєзбірників.

відшкодувати в повному обсязі шкоду, заподіяну твариною майну і здоров’ю юридичної або фізичної особи, власником тварини;

Додатково повідомляємо, що за порушення правил утримання тварин, птиці, собак і котів, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою території населеного пункту власники тварин притягуються до адміністративної відповідальності відповідно до КУпАП: ст.152 (на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) та ст.154 (на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб - від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин)