Перемога вихованки Ямпільської станції юних натуралістів у Всеукраїнському конкурсі есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!»

Дата: 10.05.2024 10:58

З метою консолідації та формування історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті та належного вшанування пам’ятних дат і ювілеїв у лютому – квітні 2024 року Національним еколого-натуралістичним центром МОН України проведено конкурс есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!». Провідна ідея есе-роздуму: «Діти хочуть щастя!».

Відповідно до положення конкурсу володарі гран-прі та диплома І ступеня отримають безкоштовні путівки до Всеукраїнського профільного табору «Юннат».

Вихованка гуртка «Флористика» Красноплахта Каміла Павлівна (керівник гуртка Лисенко Н.А.) взяла участь у конкурсі та нагороджена Дипломом І ступеня за зайняте І місце.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!