Відкрито виставку «Родинний затишок»

Дата: 17.05.2024 15:20

Фото без описуСьогодні, 17 травня  2024 року, напередодні міжнародного Дня музеїв відбулась урочиста подія – відкриття виставки «Родинний затишок» (Родинні свята. Речі, які надихають. ІІ половина ХХст. – початок ХХІ ст.) у комунальному закладі Ямпільський краєзнавчий музей Ямпільської селищної ради.

На заході були присутні представники влади, друзі, постійні відвідувачі та поціновувачі музейної справи. Директор музею представила колекцію весільних суконь, головних уборів, аксесуарів. Світлини весільних церемоній  занурили гостей в родинні історії нашого краю. У виставковому просторі були представлені подарунки і сувеніри жителів Ямпільщини, Глухівщини, Шосткинщини: фарфор, фаянс, майоліка, різьблення по дереву. А дитячою родзинкою стали  іграшки.

Цього року Ямпільському краєзначому музею виповнюється 15 років з дня створення. Тож від щирого серця вітаємо директора музею Олену Тахтай, яка присвятила своє життя розвитку музейної справи. Завдяки вашій самовідданій творчій праці дбайливо зберігається та примножується спадщина громади, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва. Величезна вдячність тим, хто цікавиться, відвідує, надає експонати та ділиться своїм життям через призму музею.