Перемога вихованців Ямпільської станції юних натуралістів у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

Дата: 21.05.2024 14:40

З 14 по 16 травня 2024 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна».

За підсумками журі команда комунального закладу Ямпільська станція юних натуралістів Ямпільської селищної ради Сумської області у складі вихованців гуртка «Флористика» Лях Валерії, Чернової Вероніки, Колесникова Данила, Бурноса Богдана (керівник команди Адаменко К.Ю.) за підготовку та втілення проєкту «Рідна моя хата – долі оберіг» нагороджена Дипломом ІІІ ступеня за зайняте ІІІ місце.

Керівнику гуртків Адаменко К.Ю. оголошено подяку Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!