Ментальне здоров`я. Як подбати про себе?

Дата: 21.05.2024 15:03

Фото без описуВ рамках виконання плану заходів по реалізації всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?"  в Сумській області 21 травня 2024 року проведено засідання круглого столу з елементами тренінгу «Ментальне здоров`я. Як подбати про себе?» за участю психолога КУ «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» Ямпільської селищної ради.

Під час заходу були розглянуті теоретичні аспекти поняття ментального здоров`я, а також застосовані на практиці вправи і техніки для підтримання власного стану щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.

В заході  прийняли участь працівники КУ «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» Ямпільської селищної ради, інспектор ювенальної превенції, працівники служби у справах дітей, відділу освіти, молоді та спорту, відділу культури та туризму Ямпільської селищної ради.