Дата: 31.05.2024 22:08

Фото без описуНаша гордість, втіха, наше життя та майбутнє – дорогі наші маленькі та юні жителі Ямпільської громади!

Щиро вітаю вас із світлим і прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Це свято маленьких громадян, які впевнено крокують країною під назвою дитинство, підлітків, які починають пізнавати світ, і молоді, яка крокує в доросле життя. Нехай поряд з вами обов’язково буде ангел-охоронець, який вкаже шлях до щасливого майбуття, роки дитинства будуть яскравими та незабутніми. Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої громади та країни.

Шановні батьки!Саме від нас, дорослих, особливо зараз, в умовах війни, залежить кожне дитяче життя,  яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Ми повинні зробити все можливе, щоб наше «завтра»  було квітучим, радісним та спокійним. То ж давайте сіяти в дитячих серцях зерна поваги, терпеливості, взаєморозуміння, турботи та любові. Тоді, над нашими головами завжди буде мирне небо, довкола ряснітимуть засіяні хлібами поля, а звідусіль лунатиме безтурботний сміх прийдешніх поколінь.

Бажаю миру кожній дитині і кожній родині! Сили і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей!

Захист дітей сьогодні і є українське майбутнє! Зі святом!

З повагою,

Селищний голова             Ольга ГУБАР