«Читаємо! Граємо! Допомагаємо!»

Дата: 26.07.2024 11:42

26 липня у рамках проєкту літніх читань "У книжок не буває канікул' працівники комунального закладу Ямпільська публічна бібліотека Ямпільської селищної ради в партнерстві з Олександрою Новик - фахівчинею Національного парку "Деснянсько-Старогутський' в центральному парку селища провели вуличну акцію "Читаємо! Граємо! Допомагаємо!". Для діток були представлені три локації : "Читаємо влітку!" - з новою різножанровою літературою для позакласного читання ; "Граємо!' - з настільними патріотичними іграми та локація "Допомагаємо ЗСУ", де відбувся майстер-клас з плетіння "кікімор". Найбільшу радість малечі приніс  песик Барні, який весело зустрічав  кожну дитину. Всі з захопленням грали, читали, в'язали, малювали та збирали кошти на допомогу ЗСУ.

Гамірно і весело було у парку. Діти і батьки отримали задоволення. Далі буде…