Код пам'яті

БУРИМ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

майстер-сержант

(12.06.1983-26.02.2022)

Бурим Віталій народився 12 червня 1983 року в місті Конотоп.

Навчався у спеціалізованій школі №3 м.Конотоп. Закінчив Роменський сільськогосподарський технікум, отримав спеціальність «Механік сільськогосподарської техніки».

З 2000 по 2002 рік проходив строкову службу в Збройних силах України. Після закінчення строкової служби уклав контракт з військово-прикордонною службою. Безпосереднім місцем роботи став Сумський прикордонний загін (м. Середина-Буда).

Він був люблячим чоловіком, турботливим батьком, завжди піклувався про батьків.

З першого дня війни разом з товаришами чинив героїчний спротив російським оккупантам. Змінивши місце дислокації, до останнього подиху знищував ворога в м.Чернігів.

Під час бойових дій 26 лютого 2022 року, обороняючи кордони України, захищаючи її незалежність, внаслідок проникаючого вогняного поранення майстер-сержант Бурим Віталій Олексійович загинув у селі Ягідне Чернігівської області.

У нього залишилися дружина, син, батьки та брат.

За особисту мужність, виявлену в ході захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

У 2023 році Буриму Віталію Олексійовичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Конотоп».

Йому назавжди буде 38.