Код пам'яті

Фото без описуМАЛЯРОВ ЄВГЕН ВІКТОРОВИЧ

солдат

30.11.1982-13.07.2022

Народився Маляров Євген 30 листопада 1982 року в селищі Свеса Ямпільського району Сумської області.

У 1998 році закінчив 9 класів Свеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Після школи навчався в професійно-техічному училищі №3 селища Свеса, яке закінчив у 2000 році.

Працював електромонтером в Цеху телекомунікаційних послуг №17 Сумської філії  публічного акціонерного товариства «УКРТЕЛЕКОМ», охоронцем у товаристві з обмеженою відповідальністю «Ямпільський ливарний механічний завод».

З 2020 року він проходив службу за контрактом у Збройних силах України.

Загинув Євген Вікторович 13 липня 2022 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Велика родина залишилася без турботливого сина, люблячого чоловіка, турботливого батька трьох дітей.

За особисту мужність, виявлену в ході захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку солдат Маляров Євген Вікторович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Йому назавжди буде 39.