Код пам'яті

Фото без описуДУРМАНОВ ГЕННАДІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

солдат

09.09.1973-03.11.2022

Народився Дурманов Геннадій 09 вересня 1973 року в селі Шатрище.

Навчався в Шатрищенській середній школі. З самого дитинства Геннадій був лідером у всьому: йому підкорювався футбол і волейбол, був яскравим гравцем команди КВК.

У дорослому житті Геннадій не пасував перед труднощами. Закінчив Сумський кооперативний технікум, навчався в Глухівському педагогічному університеті, відслужив строкову службу в армії.

Він був добрим, турботливим батьком для сина та доньки, люблячим чоловіком.

«Якщо не я, то хто? Хай це буду я, а не наші діти» - цей вираз Геннадій промовив, коли пішов на фронт.

Побратими називали його професором і дуже його поважали. А він був вірний друзям по бойовій зброї.

І, навіть, коли Геннадію запропонували перевестися з гарячої точки на мирну територію, він не скористався цією можливістю і усвідомлено  залишився вірним до кінця своїм принципам i своїм побратимам.

3 листопада 2022 року Дурманов Геннадій Миколайович загинув, захищаючи Донецьк.

Йому назавжди буде 49.