Код пам'яті

Фото без описуОДАРЧЕНКО ЯРОСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ

старший солдат (посмертно)

22.03.1989-08.11.2022

Народився Одарченко Яростав 22 березня 1989 року в смт Ямпіль. Навчався в Ямпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2. З дитинства захоплювався футболом, мріяв стати професійним футболістом, тому з задоволенням відвідував дитячу юнацьку спортивну школу. Його знали як вправного гравця, який грав на позиціях нападника, був захисником футбольної команди «Полісся», грав у складі збірної Ямпільської футбольної команди на Сумщині. Був ярим фанатом команди "Динамо Київ".

Однокласники згадують Ярослава як гарного товариша, активного, чудового друга. Він був позитивним, життєрадісним, «душею компанії», у нього було багато друзів.

Після закінчення школи Ярослав вступив до Сумського НАУ. Працював продавцем у магазині будматеріалів.

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну добровільно мобілізувався та перебував на передовій. Ніс військову службу на посаді кулеметника у складі 79-тої окремої десантно-штурмової бригади.

Загинув Ярослав Сергійович 8 листопада 2022 року поблизу села Новомихайлівка Мар'їнської міської громади Покровського району Донецької області на Бахмутському напрямку внаслідок осколкового поранення від російських окупантів.

Батьки втратили єдиного сина, донечка - турботливого батька, дружина - чоловіка.

За особисту мужність, виявлену в ході захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку старший солдат Одарченко Ярослав Сергійович нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Йому назавжди буде 33.