Код пам'яті

Фото без описуУПИРОВ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

солдат

29.10.1990-27.06.2023

Упиров Олег народився 29 жовтня 1990 року в селі Шатрище Ямпільського району, у родині колгоспників.

Навчався у Шатрищенській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Займався спортом, захищав честь школи на різноманітних змаганнях.

Всі згадують Олега як доброзичливого, товариського хлопця, завжди мав багато друзів. Товариші говорять, що Олег був другом, з яким можно піти в розвідку.

Після закінчення школи у 2008 році продовжив навчання у Київському вищому професійному училищі деревообробки.

Працював за отриманою спеціальністю оператором розкрійного устаткування у товаристві з обмеженою відповідальністю «ДНМ-РІЕЛТІ» у м. Київ.

13 січня 2023 року був мобілізований до лав Збройних сил України. Служив солдатом, стрільцем-санітаром другого механізованого взводу шостої механізованої роти другого механізованого батальйону військової частини А 0409.

Загинув Упиров Олег Олександрович 27 червня 2023 року під час штурмових дій поблизу населеного пункту Міньківка Бахмутського району Донецької області.

Нагороджений  орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Йому назавжди буде 32.