Код пам'яті

Фото без описуОБРЕВКО МИКОЛА СЕРГІЙОВИЧ

старший солдат

22.11.1990-01.08.2023

Народився Обревко Микола 22 листопада 1990 року в селі Романчукове Буринського району Сумської області.

Закінчив Буриківську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів. З 2005 по 2007 рік навчався у Чернечослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Вчителі згадують Миколу як працелюбного, уважного учня, який брав активну участь у громадському житті школи та класу. Однокласники говорять, що Микола був веселий, товариський, розсудливий, доброзичливий, енергійний, гарний товариш та друг, який завжди готовий був прийти на допомогу.

Після закінчення школи навчався в Конотопському індустріально-педагогічному технікумі.

Працював у товаристві з обмеженою відповідальністю компанія «ТСК», фермерському господарстві «Віталія» в селі Чернеча Слобода, з 2015 року - в ДП «Ямпільський  агролісгосп» на посаді верстатника у цеху переробки деревини, з 2021 року - лісорубом у Прудищанському лісництві ДП «Свеське лісове господарство».

З 4 грудня 2022 року проходив службу за призовом під час мобілізації в лавах Збройних сил України. Служив старшим солдатом військової частини А 1815.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок у бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув старший солдат Обревко Микола Сергійович 1 серпня 2023 року в районі селища Велика Новосілка Волноваського району Донецької області.

Без чоловіка залишилася дружина, без батька – син, без молодшого сина - батьки.

Йому назавжди буде 32.