Код пам'яті

Фото без описуМУРАСТИЙ ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ

сержант

15.10.1995-21.10.2023

Народився Мурастий Дмитро 15 жовтня 1995 року в с. Імшана Ямпільського району Сумської області. З п’яти років жив у селищі Привокзальне.

Навчався в Імшанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, був здібним учнем, грав у футбол, волейбол, брав участь у художній самодіяльності місцевого клубу.  Однокласники згадують Дмитра як доброго, позитивного, привітного, товариського, надійного друга.

У 2014 році вступив до Відокремленого структурного підрозділу «Шосткинський професійний ліцей» Сумського державного університету, який закінчив у 2015 році і отримав професійно-технічну освіту та здобув спеціальність «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

У листопаді 2015 року був призваний на строкову військову службу, яку проходив у місті Острог Чернігівської області.

У березні 2016 року був прийнятий на військову службу за контрактом у військову частину А3730 міста Шепетівка Хмельницької області на посаду навідника. З 2016 по 2018 рік брав участь у проведенні антитерористичної операції, з 07.02.2017 – учасник бойових дій, у липні 2018 року був звільнений в запас.

З жовтня 2018 року по березень 2019 року працював на посаді комірника в товаристві з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА» місто Київ, з травня 2019 року по квітень 2020 року перебував на Державній прикордонній службі. У червні 2023 року пішов на службу по мобілізації до Національної гвардії України захищати Україну від російського агресора.

Загинув сержант Мурастий Дмитро Сергійович 21 жовтня 2023 року в районі села Спірне Донецької області.

У нього залишилися мама, брат та сестра.

Указом Президента України від 17 лютого 2016 року № 53/2016 нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Йому назавжди буде 28.