Код пам'яті

Фото без описуЛЯЩЕНКО ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ

солдат

23.07.1986-30.11.2023

Ляшенко Володимир народився 23 липня 1986 року в смт Ямпіль.

З 1992 по 2003 рік навчався в Ямпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1. В класі Володимир був кращим математиком. Однокласникам запам’ятався добрим, позитивним, доброзичливим хлопцем. Після закінчення школи вступив до Української академії банківської справи у м. Суми. По закінченню академії працював на різних підприємствах Ямпільщини.

Всі, хто знав Володимира, з ким він працював, говорять, що він був теплою, чуйною, працьовитою людиною, завжди був готовий кожному прийти на допомогу, був підтримкою і опорою для матері та сестри.

31 травня 2023 року був призваний на службу до Збройних Сил України.

Побратими розповідають, що він був дуже відповідальним, завжди в тяжку хвилину підтримував всім чим міг: словом, діями, вчинками. Був вірний присязі та Україні.

30 листопада 2023 року в ході виконання бойового завдання по забезпеченню національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванню збройної агресії проти України між с.Богоявленка та с.Павлівка Донецької області солдат Лященко Володимир Вікторович загинув.

Родина залишилася без турботливого сина та брата.

Йому назавжди буде 37.