Код пам'яті

Фото без описуМЕЛЬНИК ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

солдат

04.06.1984-10.02.2024

Народився Мельник Євген 4 червня 1984 року в селі Імшана Ямпільського району Сумської області. Навчався в Імшанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів добре та відмінно. Дуже любив грати в шахи. Захищав честь рідної школи на змаганнях. Однокласники та вчителі згадують Євгена як доброго, ввічливого, спокійного учня та товариша, який завжди готовий був прийти на допомогу.

Після закінчення школи у 2001 році вступив до Сумського аграрного університету.

Працював на різних робітничих посадах в м.Суми та с.Імшана. Колеги говорять, що кращого працівника не знайти, відповідальний, працьовитий, гарний колега та друг.

З 27 липня 2023 року проходив службу за призовом під час мобілізації в лавах Збройних сил України. Євген, був відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконував військовий обов’язок, сміливо йшов в бій за свободу і незалежність України.

10 лютого 2024 року від отриманих поранень внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу, в районі населеного пункту Роздолівка Донецької області, солдат Мельник Євген Олександрович загинув.

У нього залишилися мама, брат і син.

Йому назавжди буде 39.