Код пам'яті

Фото без описуАХТИРКО ІГОР ВІКТОРОВИЧ

старший солдат

08.07.1996-04.03.2024

Ахтирко Ігор народився 8 липня 1996 року в с. Воздвиженське в багатодітній сім’ї.

Закінчив Воздвиженський НВК: ЗОШ I-III ступенів - ДНЗ. У школі він був старанним, комунікабельним учнем. У нього було багато друзів. Однокласники та вчителі згадують Ігоря як доброго, ввічливого, спокійного учня та товариша, який завжди готовий був прийти на допомогу.

Постійно приймав активну участь у житті села та громади

Навчався в Глухівському агротехнічному фаховогому коледжі Сумського НАУ  на спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Після закінчення коледжу був призваний на строкову  службу до лав Збройних сил України.

З початком повномасштабного вторгнення Ігор став на важкий шлях мужнього воїна, патріота. З березня 2022 року він приєднався до лав 53 батальйону 117 бригади територіальної оборони Збройних сил України, залишивши вдома молодшу сестру та тяжко хвору матір. Невдовзі у родині  помирає мама, а старший брат, захищаючи Україну, на сьогодні вважається зниклим безвісті.

Ахтирко Ігор Вікторович воював у найгарячіших точках фронту, 4 березня 2024 року при трагічних обставинах старший солдат загинув.

Сестра Марина втратила останню рідну людину - свого брата.

Йому назавжди буде 27.