Код пам'яті

Фото без описуСОЛОМКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

солдат

15.03.1974-30.05.2024

Соломко Микола народився 15 березня 1974 року в с. Козилівка Чернігівської області, в сільській працьовитій сім’ї робітників.

У 1991 році, закінчивши Воздвиженську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, відразу пішов працювати у рідному селі трактористом на тваринному комплексі, а потім – у приватного підприємця.

Микола був гарним чоловіком, турботливим батьком двох синів. Все життя присвятив праці, сім’ї, вихованню дітей. Мав багато друзів.

15 лютого 2023 року був мобілізований до лав Збройних сил України. Воював у гарячих точках фронту. Не шкодуючи себе, сміливо виконував усі службові завдання, був вірний службі, побратимам та Україні.

19 травня 2024 року в ході виконання бойового завдання по забезпеченню національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванню збройної агресії проти України, в районі населеного пункту Водяне Донецької області солдат Соломко Микола Миколайович отримав поранення несумісне з життям.

30 травня 2024 року перестало битися серце нашого Героя.

Велика родина залишилася без люблячого сина, батька, брата та  коханого чоловіка.

Йому назавжди буде 50.