Код пам'яті

Фото без описуАЛЕКСАНДРЕНКО ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ

солдат

22.02.1980-29.07.2024

Народився Александренко Олександр 22 лютого 1980 року в с. Імшана Ямпільського району Сумської області у багатодітній родині. У 1997 році закінчив Імшанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Лише гарні слова говорять про Олександра його однокласники та вчителі. Він був розумним учнем, чуйним, вірним та надійним товаришем, турботливим сином та люблячим братом. Ніколи не був байдужим до долі своїх однокласників та шкільних друзів. Завжди готовий був прийти на допомогу рідним та близьким.

З 1997 по 2001 рік навчався в Київському інституті внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство», отримав кваліфікацію юриста.

З 2003 по 2005 рік проходив службу в органах внутрішніх справ.

З 2005 року  працював на різних робітничих посадах.

З 2020 року проходив службу за контрактом в лавах Збройних сил України.

За час проходження служби Олександр зарекомендував себе відповільним, був відданий присязі та військовій службі, завжди прагнув до професійного вдосконалення, користувався авторитетом в колі побратимів.

Він був доброю людиною, сповненою мужності, героїзму, а найголовніше – любові до Батьківщини.

Солдат Александренко Олександр Анатолійович помер 29 липня 2024 року. Ця дата чорною печаткою відбилася на серці рідної сестри, доньки та сина, які залишилися без нього.

Йому назавжди буде 44.