Реконструкція парку

Дата: 29.08.2016 18:05

Реконструкція парку

У серпні 2016 року розпочалися роботи в парку Партизанської слави      по вул.Спасо-Преображенська .  В першу чергу було укладено бордюри та тротуарну плитку, що дало змогу привести у належний стан територію до і навколо обеліску, а також покращило прохід через паркову зону. Брущатка укладена на площі 582 м2 підрядною організацією ТОВ „АТРІА-ГРУП” з м.Шостка. Із бюджету селищної ради на виконання усіх робіт (за виготовлення проектно-кошторисної документації, отримання державної експертизи, виконання будівельно-монтажних робіт) використано 250 000 грн.

На прохання керівників селищної ради працівники товариства уклали стару тротуарну плитку на алею, що веде до відділення поліції, що теж покращило благоустрій території.

На черзі установлення в парку антивандальних паркових світильників, ремонт та фарбування лав.