День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2020 18:06

08 травня в Україні відповідно до Указу Президента України від 24.03.2015 року відзначається День пам’яті та примирення. Цю пам’ятну дату започатковано з метою гідного вшанування подвигу всіх людей, які перемогли нацизм у Другій світовій війні. В селищі масові заходи 8 травня, у День пам’яті і примирення, і 9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, через карантинні обмеження не проводитимуться. Але покладання квітів від вдячних громадян до святих місць ніхто не відміняє.

З нагоди пам’ятного дня, о 12-ій годині,  до підніжжя Меморіалу загиблим землякам поклали квіти т.в.о. голови Ямпільської РДА Ірина Калюжна, голова Ямпільської районної ради Ольга Губар і селищний голова Наталія Цибулько.

Вічна пам'ять героям-переможцям!

Слава героїзму, мужності та стійкості українського народу проявлені у роки Другої світової війни!!!