Номерні знаки на будинки

У грудні РК «Слобожанщина» з м. Шостка виготовило 1334 номерних знаків на будинки для населених пунктів Ямпільської селищної ради. Таблички обійшлися бюджету  селищної ради в суму 25000 грн. Виготовлені вони на композитній основі синього кольору. Номерні знаки – білі.

У попередні роки Ямпільська селищна рада уже замовляла виготовлення номерів на будинки в с. Прудище, Ольгине, Ростов, частково с. Імшана, с-ще Привокзальне та смт Ямпіль. Деякі знаки установили самі працівники селищної ради, деякі – роздали власникам будинків, щоб прибили у вигідному і видному місці. Але перевіркою встановлено, що не всі власники будинків добросовісно виконали завдання:  доводилося декілька разів нагадувати, щоб установили.

Установлення номерних знаків вкрай необхідне для статистичних звітів і підготовки до проведення Всеукраїнського перепису населення.

Гадаємо, що власники отриманих  нових номерів не будуть зволікати з їх установленням на будинки.