Завершили ремонт покрівлі

Дата: 04.06.2019 18:08

03 червня 2019 року підрядна організація ТОВ «СК – Регіонбудсервіс» з м. Суми завершила капітальний ремонт покрівлі буд. 25 по вул. Спасо-Преображенська. На будинку відновлена покрівля по існуючому покриттю методом підплавлення рулонного матеріалу типу «Гласбіт» газопламеневими пальниками на площі 660 м2. Працювала підрядна організація трохи більше 2-х неділь (заважали ще й дощі) з 17 травня. За роботи на покрівлі підрядники отримають 209181, 60 грн. Гарантійний термін дають 5 років.

Всього ж капітальний ремонт  покрівлі обійшовся бюджету селищної ради в 215851,60 грн.

Ямпільська селищна рада задоволена тим, що ще один будинок в Ямполі не викликатиме турбот у мешканців.

На сьогоднішній день Ямпільською селищною радою здійснений капітальний ремонт 9 дахів з м’якою покрівлею та 12 з шатровим накриттям. Ще в цьому році капітально відремонтуються шатрові дахи будинку 4 вул. 75 Гвардійської дивізії і буд. 9 вул. Глухівський шлях.