Тематична нарада

Дата: 10.02.2020 18:09

10 лютого 2020 року в селищній раді проведена тематична нарада з нагоди вшанування пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів і чергової річниці виведення військ з Афганістану. Селищний голова Наталія Цибулько зробила наголос на тому, що на території Ямпільської селищної ради похований орденоносець Сергій Ошомок, знаходиться і пам’ятний знак «Поле воїна-інтернаціоналіста С. Ошомка». Тому ми повинні пам’ятати тих, хто поклав своє молоде життя у чужій війні і не забувати, що поруч з нами, на території ради проживають ще 16 воїнів-інтернаціоналістів, яких щороку Ямпільська селищна рада вітає з черговою річницею виведення військ з Афганістану.

Також заслухали план заходів, пов’язаних з цими знаменними подіями, які будуть проведені селищної радою.