ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

19 березня відбулося  2 засідання комісії, створеної розпорядженням селищного голови від 17.03.2020 № 31-ОД «Про створення комісії для проведення вибіркового контролю за здійсненням дезінфекційних заходів з профілактичною метою на підприємствах сфери послуг, в організаціях,  розміщених  на території Ямпільської селищної ради»

Засідання проведено селищним головою Наталією Цибулько , яка ознайомила членів комісії з метою перевірки. Наголосила, що вчора всім керівникам торгових точок під підпис надані були листи з попередженням. Сьогодні необхідно перевірити виконання постанови КМУ «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу…» та рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сумської області .

У ході  4-годинної роботи комісії , на місцях виявлено, що не всі  підприємці добросовісно віднеслися до виконання заходів Постанови . Декілька підприємців, порушуючи законодавство, здійснювали торгівлю  предметами,  торгівля яких на період карантину  призупинена, про що вони повідомлені і їм  роз’яснені заходи покарання. Комісія працюватиме щодня, перевірку здійснювати буде вибірково, особливо в тих торгівельних точках і установах, де виявлені  грубі порушення.

З метою зняття соціальної напруги - більше поблажок не буде нікому.

Давайте будемо всі розсудливі  та мудрі !

Дотримуйтесь заходів щодо запобігання поширенню корона вірусної інфекції, дбайте про особисту гігієну і про особисту безпеку!