Наведення порядку в селищі

10.04.2019 року працівники, які працюють по договору у Ямпільській селищній раді, виконали роботи з ліквідації стихійного сміттєзвалища біля лікарняного ставку, побілки бордюрів у Парку Перемоги і перед ним, розпушуванню піску в пісочницях на дитячих майданчиках, розташованих біля багатоповерхових будинків. У ході проведення робіт були «піймані» порушники благоустрою- 2 літні жіночки і чоловік -, які викидали  великі пакети сміття у недозволені місця та  паркові урни. Жінкам, зважаючи на їх вік,   зробили попередження, а чоловіка змусили прибрати територію.

У цей же день, на кладовищі, депутат селищної ради Бондар О.Є.порізав 2 дерева, які повалила буря.  Дерева впали на могили,  на щастя, не зруйнували пам"ятники.