Табличка на пам’ятник

Дата: 26.03.2019 18:25

У ході перевірки  пам’ятників, обелісків, меморіалів, які вшановують подвиг воїнів Другої світової війни, звіряючи історичні документи, комісією виявлено багато граматичних помилок у табличці, яка прикріплена на Братській могилі в селі Імшана. Також у списку відсутнє одне прізвище загиблого: замість восьми імен вписано лише сім.

З метою увічнення всіх історичних постатей, Ямпільська селищна рада замовила нову табличку на пам’ятник.

Наш земляк, ПП Шинкаренко Іван Сергійович, безкоштовно виготовив табличку, викарбувавши на гранітній основі вісім прізвищ загиблих, вічний вогонь і дві гвоздики. Прикріпить гранітну табличку  до постаменту депутат селищної ради по виборчому округу №20 Демич Валентин Михайлович.