Засідання виконкому

Дата: 23.04.2019 18:27

23 квітня у приміщенні селищної ради відбулося 4 засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. На засідання виконкому винесені 13 питань, які розглянуті протягом години.

У ході розгляду затверджені проектно-кошторисні документації на об’єкти: «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення по вул. Руднєва в с. Івотка Ямпільського району Сумської області», «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення вул. Лісна, Дачна, Спасо-Преображенська, Зелена і Коцюбинського в смт Ямпіль Ямпільського району Сумської області», «Капітальний ремонт тротуару по вул. Спасо-Преображенській в смт Ямпіль Ямпільського району Сумської області» та «Капітальний ремонт  зовнішнього освітлення вул. Залізнична, вул. Лісова, вул. Дмитріївська в с-щі Привокзальне Ямпільського району Сумської області», видані ордери на зрізання – дерев, розглянули стан зверненнь громадян за І квартал 2019 року і виконання законодавства щодо запобігання корупції посадовими особами та депутатами Ямпільської селищної ради.