Засідання виконкому

Дата: 31.10.2017 18:31

В останній вівторок місяця, 31.10.2017 року, відбулося засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. У засіданні взяли участь п’ять із семи членів виконавчого комітету, а також спеціаліст І категорії

Чайка Л.С., завідуюча ДНЗ «Золотий ключик» селища Привокзальне, завідувач Ямпільським відділенням Шосткинського міськрайонного відділу ДУ «Лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Камчат -

на Г.П. та запрошені фізичні особи-підприємці.

На розгляд виконкому винесені питання по роботі зі зверненнями громадян, про виконання селищного бюджету та про роботу адміністративної комісії селищної ради за 9 місяців 2017 року. Також було заслухано інформацію спеціаліста І категорії Чайки Л.С. про стан використання земельної ділянки суб’єктами господарювання, з якими не оформлені договори оренди землі. У ході обговорення цього питання заслухали запрошених орендарів, прийняли відповідні рішення.

Особливу увагу члени виконавчого комітету приділили розгляду листа завідувача Ямпільським відділенням Шосткинського міськрайонного відділу ДУ «Лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»         Камчатної Г.П., яка 24.10.2017 року провела соціально-гігієнічний моніторинг в ДНЗ «Золотий ключик» с-ща Привокзальне і виявила ряд порушень, вчинених кухарем садочку і завідуючою.  Усі члени виконкому були одностайні в прийнятті рішення щодо посилення контролю зі сторони селищної ради і завідуючої ДНЗ за роботою працівників закладу  і не допущенню подібної ситуації в подальшому.