Засідання виконавчого комітету

26 лютого відбулося друге засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. У його роботі взяли участь  6 членів виконкому, дільничний офіцер поліції  старший лейтенант Хомутов М.П., завідуючі ДНЗ ясла-садок «Малятко» Мерцалова Ю.С. та ДНЗ «Золотий ключик» Шарякова Л.О.

На розгляд виконкому винесені 19 питань, із них 14 питань стосуються затвердження проектно-кошторисної документації об’єктів, на яких будуть виконуватись капітальні роботи:

• покрівель: житлового буд. 4 по вул. 75 Гвардійської дивізії, буд.25 по вул. Спасо-Преображенська, буд.9 по вул. Глухівський шлях;
  • водопровідної мережі в багатоквартирних будинках №9А  вул. Ботанічна, №6 вул. Соборна, №27 вул. Спасо-Преображенська;
  • каналізаційної мережі в багатоповерхових будинках №10 вул. Заводська, №9Б вул. Соборна, №29 вул. Спасо-Преображенська;
  • фундаменту з відмостками  в буд.9 вул. Ботанічна, буд. 6 вул.Заводська, буд. 9Б вул. Соборна, буд. 6 б-р Ювілейний (І під’їзд);
  • парапету в буд. 6 по б-ру Ювілейний.

Заслухали інформацію дільничного офіцера поліції щодо охорони громадського порядку та спеціаліста І категорії про позбавлення батьківських обов’язків гр. Л., яка не займається вихованням дітей і систематично залишає їх на хвору матір і про проведення свята «Масляна» в смт Ямпіль.

Більшу увагу було приділено інформації про перевірку дошкільних навчальних закладів, підпорядкованих селищній раді, Ямпільським відділенням Шосткинського міськрайонного ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України». З цього питання заслухали завідуючих садочків про виконання листа перевірочної організації.

Більш детальна інформація про прийняті рішення буде розміщена на офіційному веб-сайті Ямпільської селищної ради у розділі «Рішення виконавчого комітету».