Завершили капітальний ремонт мережі

08 липня 2019 року завершився капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. Шевченка в смт Ямпіль. Відповідно до завдання на проектування замінено водопровідну мережу довжиною 800 м.

З’єднання труб виконано терморезисторним зварюванням, з’єднання з запірною арматурою на фланцях та фітингах.

Підключення приватного сектору виконувалося при отриманні технічних вимог. Роботи виконувала підрядна організація ПП «Ямпіль-Буд» із залученням техніки (суборенда) ТОВ «Водолій-БС». Попередньо був наданий дозвіл на проведення земельних робіт.

За виконані роботи на об’єкті «Капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. Шевченка в смт Ямпіль Ямпільського району Сумської області» із бюджету селищної ради будуть сплачені кошти в сумі                 83925,00 грн.:

• 76000,00 грн. – за будівельно-монтажні роботи ПП «Ямпіль-Буд»;
  • 925,00 грн. – за технічний нагляд Оттичу І.М.;
  • 7000,00 грн. – за виготовлення проектно-кошторисної документації ФОП Якименко В.І.