Привітання до професійного свята

24 червня 2019 року Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько взяла участь в урочистих заходах з нагоди Дня працівників державної служби. Наталія Миколаївна привітала всіх працівників з професійним святом, наголосила на вагомому значенні професії та побажала миру, щастя, світлих життєвих обріїв і величезного задоволення від праці.

Селищний голова вручила подяки: двом державним службовцям - депутату селищної ради Бобровицькому Павлу та начальнику служби у справах дітей Левченко Оксані,  а також за плідну співпрацю з Ямпільською селищною радою двом працівникам Ямпільської райдержадміністрації – директору Ямпільського районного центру СССДМ Хавро Ірині та депутату Ямпільської селищної ради  Нерезенко Марині.