Виїзне в с. Прудище

21 травня Ямпільська селищна рада проводила  виїзне засідання в с. Прудище. У роботі взяли участь селищний голова Н. Цибулько, заступник селищного голови Ю. Кучернос, секретар селищної ради Т. Ісаєнко, депутат округу О. Бондар та п’ять мешканців села.

         На зустрічі мешканці с. Прудище поскаржилися на аварійний стан дороги на мосту по вул. Партизанська. Мешканки з с. Ростов попросили провести освітлення вулиць села, видалити дерева на кладовищі та підсипати дорогу щебнем.

Селищний голова  пообіцяла восени підсипати щебнем дорогу; освітлення вулиць с. Ростов заплановано на наступний рік. А ось видалення дерев на цвинтарі можливе тільки із залученням бригади спеціалістів-скалолазів, яких, на жаль, не має в районі, а глухівські роз’їхалися на заробітки. Спецтехнікою із філії «Ямпільський РЕМ» виконати роботи, без пошкодження пам’ятників, не можливо.

Селищна рада підготовила листа «Глухівський ДЕД» філії «Сумиоблавтодор» щодо ремонту дороги на мосту в с. Прудище.

Найбільше ростівчан хвилювало питання виробництва деревного вугілля М. Московко. Жінки скаржилися на їдучий дим, від якого, першить в горлі і болять голови. Мешканці села повідомили, що готують скаргу на підприємця, щоб закрили виробництво. Наталія Миколаївна пояснила, що питанням закриття виробництва займаються правоохоронні та контролюючі органи, тому писати потрібно ним, або в селищну раду, яка перешле за належністю.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *