Ліквідація стихійних сміттєзвалищ

Дата: 08.04.2019 18:43

З 08.04.2019 року розпочалися роботи по ліквідації стихійних сміттєзвалищ, які утворили мешканці вулиць селища і сіл за межами населеного пункту, біля узбіччя доріг, у лісосмугах, на берегах річок і т.ін. Першими приступили на ділянку колишньої території «пташника» і узбіччя до с. Прудище. У ході робіт у мішки було зібрано пластикові і скляні пляшки, жестяні коробки, банки. Увесь непотріб погрузили на машину і вивезли на полігон.

Шановні мешканці! Селищна рада просить усіх свідомих громадян не засмічувати довкілля, адже більше прибирати за вами ніхто не буде і хочете жити у смітниках – будете!!! Майте совість. По Ямполю їздить тричі в неділю машина, яка збирає сміття від багатоповерхівок, організували вивіз сміття з приватного сектору. Але ще не всі мешканці згодні платити 10 грн. в місяць за вивіз сміття з вулиць, гадають, що краще кинути в кінець городу чи у сусіднє нежиле подвір’я… А так не можна…Потрібно думати, яку планету ми залишимо нашим дітям і онукам!?