Готуємось до травневих свят

З 10 квітня розпочалися роботи по приведенню території селища в належний санітарний стан. Двірники селищної ради щоденно прибирають побутове сміття, розчищають бордюри, грузять на автомобіль піщану суміш з-під бордюрів, підмітають алеї, тротуари.

        Багато підприємців та керівників організацій, не чекаючи листів від селищної ради, прибрали свою територію від побутового сміття, розчистили бордюри від землі. Деякі організували прибирання після отримання листів від селищної ради з проханням привести територію в належний санітарний стан. А ще є такі, які не планують прибирання, тому до них, у разі ухилення від виконання робіт з благоустрою, адмінкомісія селищної ради буде застосовувати заходи щодо притягнення до адмінвідповідальності.

З 16 квітня селищна рада бере з центру зайнятості на громадські роботи по благоустрою 7 працівників, які допомагатимуть здійснювати роботи  з благоустрою територій, ліквідації стихійних сміттєзвалищ. Хочеться вірити, що всі громадяни будуть свідомими  патріотами нашої маленької батьківщини і зроблять все можливе для того, щоб селище і довкілля були чистими і охайними.

         Давайте спільними зусиллями зробимо наше маленьке містечко затишним!

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *