Роботи з благоустрою

Дата: 30.03.2017 18:45

30.03.2017 року розпочалися роботи по прибиранню сміття на кладовищі по вул.Травнева в селищі Ямпіль. До роботи були залучені екскаватор для погрузки і автомобіль для вивезення сміття на полігон. Викликає велике занепокоєння і образа на мешканців селища, які чинять не по-християнськи, а по-варварськи: у ями, призначені для складання вінків, листя і гілля з могилок, завозять увесь домашній непотріб. Хоча майже на кожному кроці розвішені застереження і прохання складати сміття в ями, а не під забори і в лісосмуги, але марно. Громадяни вчиняють по-своєму! Що ж, залишається лише чекати, що все ж таки сумління переможе черствість і хоча б одна людина, з тих, хто смітить, задумається: чи хотіла б щоб її могила «потопала» в купах сміття?

А за перший день роботи технікою розчищені ями для складання вінків, вивезена частина гілля, хрести, столики з лавами. Всього вивезено з кладовища 9 машин. Але ще залишилось сміття в посадці і під забором, яке чекає своєї черги на вивезення.