Роботи з благоустрою

Тривають роботи з благоустрою населених пунктів Ямпільської селищної ради. Уже ліквідовані сміттєзвалища на території колишнього пташника, за Ямпільським ливарним заводом, біля лікарняного ставу, недобудови по вулиці Незалежна , на пустому дворищі  по вулиці Красняка, біля старого приміщення пошти . Сміття збирається в мішки і вивозиться на полігон. Також працівники прибрали придорожню територію до селища Привокзальне і села Прудище. Одночасно з прибиранням території, працівники здійснюють ремонт дитячих майданчиків і фарбування споруд, розташованих на них, урн та паркових лав.

Цього року селищна рада не має можливості  залучити до робіт громадян, які перебувають на обліку в Ямпільській районній  філії Сумського обласного центру зайнятості , адже  там змінилися умови оплати робіт: необхідно взяти 5 чоловік і відразу на 2 місяці з оплатою 80%- бюджет селищної ради , 20% - бюджет філії .Так як такі зміни сталися  в 2020 році, а бюджет формувався у грудні 2019 року, то коштів у селищному бюджеті закладено у меншому розмірі.