Благоустрій кладовища

2 квітня 2020 року на кладовищі, розташованому по вул. Травнева в смт Ямпіль, за допомогою екскаватора Борекс 2101 та автомобіля САЗ 3507 було здійснене вивезення сміття з 2 ям, які знаходяться  в лісосмузі. Всього вивезено 8 машин на полігон. Працівники селищної ради грузили старі хрести, столи з лавами, гілля  та інше сміття на машину.

Як свідчать факти, наші мешканці продовжують по-хамськи засмічувати кладовище, на якому знайшли спочинок і їх рідні: завозять весь непотріб із господарських дворів у ями, які призначені лише для скидання в них  штучних вінків та квітів. А ще закидають гіллям і сміттям другі могили, за якими вже нікому доглядати.

Щороку працівники селищної ради із залученням техніки з ТОВ «Водолій-БС» прибирають сміття, приводячи в належний стан територію і щороку кладовище ще більше засипають сміттям.

Одумайтесь, люди!

Що буде,  якщо кладовища нікому буде  прибирати?

Вони ж потонуть в смітті!!!

Навчіться ж, накінець, вивозити сміття на полігон, а не в посадки, на кладовища, до берегів річок…

Коли ж прокинеться  ваша совість…?