Дезінфекція під’їздів

Дата: 02.04.2020 18:49

З 02.04.2020 р. працівники ТОВ «Водолій-БС» здійснюють дезінфекцію під’їздів у багатоповерхових  житлових будинках. Дезінфекційні засоби, як благодійну допомогу у скрутний час, надав приватний підприємець

смт Ямпіль, який попрохав не згадувати його прізвище. Генеральний директор ТОВ «Водолій-БС» придбав 2 насоси, виділив 4 працівників, які виконують роботи, хоча в тарифах поки що така послуга не обраховується.

Решту деззасобів, наданих приватним підприємцем, Ямпільська селищна рада передала у Ямпільську центральну лікарню (8 упаковок по 12 літрів), у відділення поліції (12 л), Ямпільську ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (12 л), ДНЗ ясла-садок «Малятко» (12 л) на блокпост (4 л). та 4 літри залишила для дезінфекції  приміщень в адмінбудівлі.

Ямпільська селищна рада дуже вдячна і приватному підприємцю, і ТОВ «Водолій-БС», які не байдужі до проблем селища і громадян .